Team

Topsport Amsterdam bestaat uit dertien medewerkers, allen met een passie voor sport en met de nodige expertise op het gebied van topsporters- en talentenbegeleiding, verenigingsondersteuning, evenementenorganisatie, marketing & sponsoring en communicatie & promotie. De werkwijze van Topsport Amsterdam kenmerkt zich door resultaatgerichtheid, kennis van zaken, het denken in kansen, een winnaarsmentaliteit, maar bovenal de absolute passie voor sport!

Frank Thewessem

Algemeen Directeur

frank.thewessem@topsportamsterdam.nl

Charles Urbanus

Algemeen Manager CTO Amsterdam

charles@topsportamsterdam.nl

Jacob Bergsma

Manager Topsportevenementen

jacob@topsportamsterdam.nl

Yuri van Eijden

Manager Communicatie

yuri@topsportamsterdam.nl

Tom van 't Hoff

Manager financiën & operationeel manager CTO

tom@topsportamsterdam.nl

Frank van Rooijen

Manager Commercie/Accountmanager RTO

frank@topsportamsterdam.nl

Trudy Schellekens

Office Manager

trudy@topsportamsterdam.nl

Martijn Mol

Accountmanager honk- en softbal & vrouwenvoetbal.

martijn@topsportamsterdam.nl

Nienke Groen

Accountmanager Roeien & topsport leefstijlcoach

nienke@topsportamsterdam.nl

Paulien van Deutekom

Accountmanager zwemmen & topsport leefstijlcoach

paulien@topsportamsterdam.nl

Tessel van Dongen

Accountmanager vrouwenbasketball, rugby sevens & boccia

tessel@topsportamsterdam.nl

Tijmen Hendriksen

Medewerker Communicatie

tijmen@topsportamsterdam.nl

Sanne de Zwaan

Manager Sales

Raad van Advies Topsport Amsterdam

 

 

 

 

 

 

 

Contact info
Topsport Amsterdam
Olympisch Stadion 14
1076DE Amsterdam
Tel.: +31 (0)20 - 4708 708
Contact formulier
Naam
Email
Telefoonnummer
 
Uw bericht